Single Project

Araç Kaplama

project details

  • date: Ağustos 14, 2016
  • category: Arac Kaplama,

Hergün aynı renk otomobile binmekten sıkılmadınız mı? Otomobilinizi istediğiniz renk folyoyla kaplatın, orijinal boyasını bozmadan rengini değiştirin.

Araç Kaplamada ; 3M, Hexis, Oracal, Avery Dennison, Kpmf gibi dünya devi markalar ile çalışarak sizleri şirketimizde mutlu ve güven duygusu ile ağırlamak için itina ile çalışıyoruz. Estetik, görsel güzellik ve temiz işçiliği ön planda tutarak yaptığımız tüm çalışmalarımızda hayallerinizi gerçekleştirmek bizim işimizdir.

Araç Kaplama Araç Kaplama işlemi; titizlikle yapılması gereken ve özellikle profesyonel ekibin yapması gereken bir uygulamadır. Aracınızı kaplatarak çiziklerden koruyabilir, orjinal boyanızı koruyabilir, geçici renk değişikliği sağlayabilirsiniz. Araç renk değişim işlemlerinde mat kaplama,parlak ( opak ) kaplama , parlak melatik kaplama ve parlak simli kaplama seçeneklerimiz vardır. Foil Cover, araç kaplama sektöründe 6 yıllık tecrübesi ile yüzlerce araç kaplama işlemi, cam film uygulaması, 3m karbon uygulaması, kaput koruması ve tekne kaplama uygulaması gerçekleştirmiştir. Araç kaplama ile ilgili üst menüden ilgilendiğiniz kategoriyi seçebilir, iletişim sayfasındaki bilgilerle bizimle irtibata geçebilirsiniz. Toplu araç kaplama uygulamaları için şehirler arası çalışma yapmaktayız.

Araç Kaplama İşlemi Nasıl Yapılır?

Araç kaplama işlemi; aracınızın far, stop parçaları ve kapı kollarının profesyonel ekibimiz tarafından sökülme işlemi ile başlar. Aracın tüm yüzeyinin özel temizlik solüsyonu ile temizlenmesi ile, aracın gövdesine uygun şekilde kesilen folyo profesyonel personelimiz tarafından arabanın yüzeyine uygulanır. Uygulama işlemi bittikten sonra, sökülen tüm parçalar aracın üzerine monte edilir ve kontrolleri yapılır

Open chat
Powered by